Тел: 067-919-35-43
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram: @pen0com
Соцмережі:

Насипна упаковка

Насипна упаковка має кілька видів, у кожного з яких своя сфера застосування.

Крихта використовується як:

 Якісний та дешевий засипний утеплювач, для заповнення порожнин між стінами та перекриттями, а також наповнювач для теплоізолюючих подушок при укладанні фундаментів, фундаментних плит та колодязів.

· Утеплювач труб у траншеях. Відмінні теплоізоляційні характеристики роблять пінополістиролу крихту унікальним ізолюючим матеріалом для укладання трубопроводів. Економічна альтернатива, шкаралупи з пінопласту.
· Монтаж плоских покрівель. Може бути використана як дренажний і теплоізоляційний матеріал, як альтернатива листовому пінополістиролу, так як за своїми властивостями і механічною стійкістю в таких дахах відмінно виконує функцію утеплювача.
· Добавка при виробництві полістиролбетону. Підвищує тепло та звукоізоляційні характеристики бетону.
· Добавка при заливанні основи/стяжки. Істотно зменшує вагу стяжки, зменшує витрати на цемент/пісок, створює утеплений прошарок.
· Як наповнювач, безкаркасних меблів. Для наповнення пуфів, крісел-груш, крісел-мішків і т.д.
· Імітація снігу для концертних, знімальних, театральних майданчиків.
· Органічний розпушувач ґрунту.
Фракція пінопластової крихти безпосередньо залежить від щільності переробленого матеріалу. Ми використовуємо тільки пінопласт підвищеної щільності ПСБ-С-35.
Хороша щільність до 15 кг/м3 і дрібна фракція дозволяє якісно заповнювати порожнини при заповненні порожнин і досягати однорідності суміші при додаванні крихти до складу стяжки.
Термін служби пінопластової крихти не обмежений. Вона не втрачає з часом своїх якостей і не дає усадки без зовнішнього механічного впливу. Враховуючи всі її переваги та невисоку вартість, пінопластова крихта є одним із найбільш економічних матеріалів, при виконанні завдань, пов'язаних з утепленням

 .

Blank Mosaic with No Spacing and Picture Borders copy

 *Фото з мережі інтернет

Фігурна насипна упаковка – використовується як:

Як амортизуюча підсипка. Легкий та пружний пінопласт забезпечує пом'якшувальні функції при транспортуванні скла, обладнання, побутової техніки.
Декоративний наповнювач для пакування подарунків та сувенірів.

Переглянути приклади наших робіт

© Всі права захищені. ТОВ "ПЕНОКОМ". Вироби із пінопласту. Україна Кривий Ріг. 2007-2022 гг.