Тел: 067-919-35-43
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram: @pen0com
Соцмережі:

Шановні пані та панове!

Якщо Вас зацікавила наша продукція і у Вас є бажання стати нашим дилером, компанія «ПІНОКОМ» запрошує Вас до співпраці!

Ми пропонуємо Вам продукцію, виготовлену з пінопласту та екструзійного пінополістиролу. Наша продукція застосовується у різних сферах Вашого бізнесу та Вашого життя:

  • Теплоізоляція для труб - новий, найбільш ефективний вид теплоізоляції труб різних діаметрів, що транспортують різні рідини та гази, що експлуатуються в діапазоні від -188°С до +85°С.
  • Рекламна продукція – логотипи компаній, гасла та слогани для прикраси офісу, різноманітні фігури та літери різної складності виконання
  • Різноманітні архітектурні елементи – завдяки нашій продукції, Ви зможете зробити ще красивішим ваше приміщення, як зовні, так і всередині.
  • Усіляка упаковка - коробки, ящики, термобокси, пакувальні комплекти для дверей, стекол та дзеркал, різні тубуси та багато іншого

Як є прямим виробником цих товарів в Україні, ми гарантуємо найвигідніші умови співпраці та еталонну якість продукції. Система дилерських знижок, комплектація торгових точок зразками та рекламною продукцією, налагоджена система організації доставки продукції та безкоштовне навчання продукції – далеко не весь спектр послуг, що надаються компанією «ПІНОКОМ» для комфортного та успішного співробітництва. Адже, крім цього, наявність власної дизайн-студії допоможе Вам запропонувати своїм клієнтам індивідуально розроблений дизайн-проект!

Завдяки високій якості нашої продукції та комплексу послуг, що надаються для співпраці, Ви не тільки зможете збільшити кількість своїх клієнтів та продажів, але й отримати надійного помічника в особі компанії нашої компанії.

Дилерська мережа компанії «ПІНОКОМ» постійно розвивається і зростає. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись:

Казанцев Артур
моб.: +380 (67) 919-35-43
e-mail: peno@ukr.net

Надіслати заявку


Поля, помеченные * необходимо заполнить
 
 
 
 
 

You havecharacters left.


 

© Всі права захищені. ТОВ "ПЕНОКОМ". Вироби із пінопласту. Україна Кривий Ріг. 2007-2022 гг.